بازدید امروز: 29
بازدید دیروز: 179
کل بازدیدها: 1926120 تست هوش آنلاین - سوالات ارشد آزاد،سوالات دکتری،سوالات بهداشت،سوالات سراسری،سوالات
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

سوالات ارشد آزاد،سوالات دکتری،سوالات بهداشت،سوالات سراسری،سوالات

ایا می خواهید سن مغز خود را بدست آورید؟
ِ
به لینک زیر مراجعه کنید و روی دکمه استارت کلیک کنید.بعد از یک آماده باش 3 – 2 – 1 بایستی جای اعداد رو که چند لحظه نمایش داده می شه به خاطر بسپارید و سپس بر روی مکان آنها به ترتیب از کم به زیاد کلیک کنین! بعد از چند مرحله، سن مغز شما با توجه به زمان عکس العمل و درستی اون محاسبه و نمایش داده می شود .


http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html

 ravanshena30.mihanblog.com   منبع


سوالات تمامی کنکورها :کاردانی کارشناسی دکتری سراسری آزاد فنی حرفه ای وزارت  علمی کاربردی بهداشت استخدامی  سال91
در مرکز آزمون  www.azmoon.in


ِ
تبلیغات


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 91/2/24 توسط 
ضریب هوشیتان چقدر است؟

اندازه گیری آنلاین ضریبی هوشی...

اولین چیزی که پس از شنیدن کلمه آیکیو(IQ) به ذهن من میرسد، نام و چهره ی آلبرت انیشتین است! ضریب هوشی او بیش از 160 بود! این عدد مربوط به بهره هوشی نابغه های دنیاست. امروز با وبسایتی آشنا شدم که می تواند ضریب هوشی افراد (Intelligence Quotient) را با پرسیدن چند سئوال تصویری محاسبه و آنرا به صورت عددی همراه با یک نمودار نشان دهد.

albert-einstein-iq-diagram

شما هم جزء نوابغ هستید؟

IQTest سایتی است که امروز قصد معرفی آن را داریم. این سایت به طور کامل بر پایه فلش (swf) ساخته شده است. پس قبل از رفتن به سایت، از نصب این نرم افزار بر روی کامپیوترتان و قابلیپ پشتیبانی مرورگرتان از این فن آوری یا فن آوری ShockWave اطمینان یابید.

سایت دارای ظاهری بسیار ساده و جذاب است. پس از ورود به سایت، منتظر بمانید تا صفحه اول کاملا لود(Load) شود. بعد باید زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس بر روی Start کلیک کنید. توضیحات مختصری راجع به نحوه ی بازی به شما نشان داده می شود. مجددا بر روی استارت کیک کنید تا وارد آزمون شوید.

شما 40 دقیقه فرصت دارید تا به 39 سوال موجود پاسخ دهید. سوال ها به صورت مرحله به مرحله سخت تر می شوند و باید تمرکز بیشتری روی آنها کرد. تا آن جا که آخرین سوال بسیار دشوار تر از سوال های اول خواهد بود. پس از به پایان رساندن آزمون، شما نتیجه آزمون و طبعا ضریب هوشی خود را به صورت یک نمودار خواهید دید.

منبع: مجله اینترنتی مناسب

لینک سایت:

http://IQtest.dk

لینک کمکی:

http://IQtest.dk/main.swf


اطلاعات بیشتر درباره ضریب هوشی

ضریب هوشی یا بهره هوشی، (IQ) عددی است با میانگین 100 و واریانس 15 می باشد. از اینرو در رده بندی و تقسیم هوش, به صورت متوسط حدود 70? از مردم دارای هوش میانگین, 12? هوش بالاتر از میانگین, 2? درصد خیلی باهوش و 1? افراد نابغه را تشکیل می دهند. همین روند در مورد افراد کم هوش, عقب مانده ذهنی و... در جهت دیگر برقرار است.


 ravanshena30.mihanblog.com   منبع


سوالات تمامی کنکورها :کاردانی کارشناسی دکتری سراسری آزاد فنی حرفه ای وزارت  علمی کاربردی بهداشت استخدامی  سال91
در مرکز آزمون  www.azmoon.in
تبلیغات
ِ

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 91/2/24 توسط